12 nezbytností pro váš úspěšný event

Perex: 

Nejvíce si zapamatujeme to, co na vlastní kůži prožijeme. A právě na tenhle psychologický fakt sází event marketing, ať už jde o vánoční večírky, odborné kongresy, veletrhy či třeba zážitkové výlety pro klienty.

Jak zorganizovat skvělý firemní event?

Tagy: 
Perex: 

Firemní eventy jsou jednou z nejdůležitějších součástí prezentace každé firmy. A opravdu se nejedná jen o vánoční večírky s chlebíčky a špatnou kapelou. Představení nových produktů, veletržní akce, významná výročí... To vše jsou úžasné příležitosti, které vám dávají možnost setkat se s vašimi zákazníky, získat zpětnou vazbu a navázat nové obchodní příležitosti.

Chcete poznat zákazníka? Pozvěte ho na skleničku. Eventy v B2B

Tagy: 
Perex: 

Otvíráte rodinné obchodní centrum a potřebujete tam dostat lidi. Co uděláte? No samozřejmě – skákací hrad pro děti, pivo a klobásy pro tatínky a Vojtu Dyka pro maminky. K tomu utratíte nějaké peníze za reklamní kampaň a inzerci… a lidi vám přijdou. Fungují ale eventy i v případě, že vašimi zákazníky, se kterými se potřebujete potkávat, diskutovat, poznávat jejich potřeby a uzavírat nové obchody, jsou firmy? | Celý článek...

E-book „MARKETINGOVÝ CLOUD A MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE V KOSTCE“

Zajímáte se o nejnovější trendy v marketingu? Pak si stáhněte zdarma náš e-book, který vám pomůže realizovat efektivní kampaně!

Stahujte zde.


Stáhnout

NAŠE WEBY

newsletter

Novinky z B2B do mailu:

 

Specializujeme se na B2B komunikaci a společně se stovkami odborníků po celém světě vyvíjíme unikátní know-how na budování hodnotných značek a podporu obchodních týmů.

Naše know-how stojí na měřitelnosti. Doporučíme vám strategii a změříme efektivitu vašich investic.