MARCO BBN Czech Republic

Děláme marketingovou komunikaci. Specializujeme se na Business to Business zaměřené firmy a pomáháme jim dosahovat jejich prodejních cílů.

Jsme partnerem pro marketéry, kteří budují dobrou image značky, vzdělávají potenciální zákazníky a dodávají obchodníkům marketingově kvalifikované leady. Podporujeme obchodníky, dokážeme je dostat na schůzky k lidem s rozhodovací pravomocí, vybavíme je správnými argumenty i originálními podklady pro osobní prezentaci.

Jsme ryze česká společnost založená v roce 1994. Od roku 2001 je MARCO členem největší světové sítě B2B agentur. Našich 18 zaměstnanců je součástí mezinárodního týmu více než 1 000 specialistů na marketingovou komunikaci, který už 25 let buduje vlastní know-how B2B komunikace:

BAM (Brand Asset Management)
- analýza, konstrukce, implementace a kontinuální budování značky
TECS (Technology Enabled Contact Strategy)
- plánování a řízení moderního komunikačního mixu pro B2B společnosti
BLI (Big Long Idea)
- tvorba obsahu komunikace, kreativní nápady a příběhy pro budoucí zákazníky

Přihlašte se k odběru Newsletteru nebo nás přímo kontaktujte a získejte více informací.

E-book „MARKETINGOVÝ CLOUD A MARKETINGOVÁ AUTOMATIZACE V KOSTCE“

Zajímáte se o nejnovější trendy v marketingu? Pak si stáhněte zdarma náš e-book, který vám pomůže realizovat efektivní kampaně!

Stahujte zde.


Stáhnout

NAŠE WEBY

newsletter

Novinky z B2B do mailu:

 

Specializujeme se na B2B komunikaci a společně se stovkami odborníků po celém světě vyvíjíme unikátní know-how na budování hodnotných značek a podporu obchodních týmů.

Naše know-how stojí na měřitelnosti. Doporučíme vám strategii a změříme efektivitu vašich investic.